-- Teknoloji

Uzun bir süredir gündemde kendisine yer edinen Lightning girişli iPhone 7 kulaklığı, ortaya çıkan yeni bir videoda görüntülendi. İşte iPhone 7 kulaklığı!

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları tanıtım tarihi yaklaştıkça gündemde kendisine daha sık yer ediniyor. iPhone 7 modellerinde büyük bir ihtimalle yer verilmeyecek olan 3.5 mm kulaklık girişinin alternatifi olan Lightninggirişli kulaklık bugün yeni bir videoda ortaya çıktı.

İşte Lightning Girişli iPhone 7 Kulaklığı!

Ortaya çıkan bir videoda şu ana kadar sadece görsellerini gördüğümüzLightning girişli kulaklık, iPhone 6s üzerinde deneniyor.

Aşağıdan izleyebileceğiniz videoda kulaklığın tasarımında pek bir farklılık olmadığı göze çarpıyor. Lightning girişinin olduğu kısım ise biraz büyük ve çirkin görünüyor diyebiliriz. Tüm kontrol butonlarının çalıştığı kulaklığıniPhone 7 ile birlikte gelecek kulaklık olma ihtimali ise oldukça yüksek.

 

 

Kullanıcıların pek olumlu bakmadığı bu yenilik ise pek olumlu geri dönüş alacak gibi görünmüyor. Her ne kadar bu durum modele çok daha şık bir görüntü ve daha ince bir kasa sunma imkanı verse de şarj girişi ile kulaklık girişinin birleşmesi kullanıcılar tarafından tepki görüyor.

Hatta bu bağlamda Apple’da bir takım önlemler almış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir habere göre Apple, Lightning girişini standart 3.5 mm kulaklık girişine dönüştüren bir aparatı hazırlamayı ihmal etmedi.

Kaynak:
http://shiftdelete.net/iphone-7-kulakligi-bu-videoda-73913?_sgm_source=73913&_sgm_campaign=scn_b8042a326352a000&_sgm_action=click

İlgili Yazılar

Yorum Yaz

Yorum